Úmysly a čas sv. omší

Oznamy sv. omší  14.10. - 20.10.2019

O týždeň je misijná nedeľa a tiež zbierka na misie. Za Vaše príspevky srdečné Pán Boh zaplať. O týždeň v nedeľu (20.10.) po druhej sv. omši sa chcem stretnúť s rodičmi prvoprijímajúcich detí.

Po:14.10. o 18.00 + Jozef a Terézia Čermákoví

Ut: -------

St:16.10.  o  18.00    + rodičia Anton a Tekla Chváloví

Št: 17.10. o  18.00    + Karol Stark a ob. rod.

Pia:18.10.  o 18.00   + Vladimír Michalka, rodičia, sestra, švagrovia a + z rodiny

So:19.10.   o   7.00    + manžel Jakub a rodičia

Ne :20.10.   o 8.00    + rodičia Špotákoví a ob. rod.

Oznamy sv. omší  7.10. - 13.10.2019

So:12.10. !!!  o  18.00 na úmysel

Ne :13.10.  !!!!  o 8.00    + Rodičia Kákonioví, Novákoví, Rudavskí a st. rod.

4. Veľkonočná nedeľa – 12.5.2019

1. Veľkonočná nedeľa – 12.5.2019

Ut: sviatok sv.  Mateja, apoštola

Št: spomienka sv.  Jána Nepomuckého, kňaza a mučeníka

Poznámky : Dnes je zbierka na seminár. Za Vaše príspevky srdečné Pán Boh zaplať. Dnes po druhej sv. omši bude stretnutie rodičov birmovancov. V piatok po sv. omši je birmovné poučenie.

Oznamy sv. omší  13.5. - 19.5.2019

Po: o 7.00        na úmysel

Ut: o 18.00     + z rodín Kotesových a Macejákových

o 18.45     + Peter Pálka a + rodičia

St:  -------------

Št:  o  18.00    + Michal a Mária Herzáňoví, syn Jozef a ob. st. rodičia

o 18.45     + rodičia Anton a Františka Polákoví a manžel Ladislav

Pia:  o 18.00   + rodina Sojková

So:   o   7.00    na úmysel

Ne :   o 8.00      + František Vrablic, a rodičia Matej a Antónia Vrablicoví

o 10.30       za spásu zosnulých a o Božie požehnanie pre živých členov poľovného združenia

Myšlienka na týždeň: ,,Podvodom viac stratíš, než získaš.“

3. Veľkonočná nedeľa – 5.5.2019

Poznámky :  Dnes v našej farnosti slávime významný deň – prvé sv. prijímanie Vašich detí. Neprestávajme sa za nich modliť, aby vytrvali v kresťanskom zápale aj počas dospievania. V pondelok prvoprijímajúce deti po sv. omši nech prinesú šaty naspäť do kostola. V piatok majú birmovanci poučenie. Nasledujúci týždeň je týždňom modlitieb za duchovné povolania. O týždeň je zbierka na seminár. Za Vaše príspevky srdečné Pán Boh zaplať. O týždeň v nedeľu 12.5. po druhej sv. omši je stretnutie rodičov birmovancov.

Oznamy sv. omší  6.5. - 12.5.2019

Po: o 18.00   + c.s. Viridiána Machovičová

Ut:  --------------

St:  o  18.00    + Florián Herman, sestra Irma a st. rod.

Št:  o  18.00    + rodičia Anton a Katarína Mrázoví, ob. st. rod. a nevesta Mária

Pia:  o 18.00   + Terézia Maxiánová, Viliam Blecha a rodičia

So:   o   7.00    + Jozef a Františka Kaňkoví, + z rodiny

Ne :   o 8.00       + Silvester a Ľudmila Pulmanoví a rodičia

o 10.30       za spásu zosnulých a o Božie požehnanie pre živých členov hasičského zboru

Myšlienka na týždeň: ,,Obdivovať Ježiša Krista môže každý, ale nasledovať ho môže len človek úprimný.“

3. Veľkonočná nedeľa – 5.5.2019

Oznamy sv. omší  6.5. - 12.5.2019

Po: o 18.00   + c.s. Viridiána Machovičová

Ut:  --------------

St:  o  18.00    + Florián Herman, sestra Irma a st. rod.

Pia:  o 18.00   + Terézia Maxiánová, Viliam Blecha a rodičia

So:   o   7.00    + Jozef a Františka Kaňkoví, + z rodiny

Ne :   o 8.00       + Silvester a Ľudmila Pulmanoví a rodičia

Veľkonočná nedeľa – Nedeľa Pánovho zmŕtvychvstania - 21.4.2019

Poznámky : Dnes slávime najväčšie víťazstvo Božej lásky nad ľudskou vinou, slávime Veľkú noc. Po obidvoch sv. omšiach je tradičná, veľkonočná ofera, za Vaše dary srdečne ďakujem. Po prvej sv. omši požehnám jedlo. Vyslovujem úprimné Pán Boh zaplať všetkým, ktorí asistovali pri slávnostných obradoch. Zvlášť ďakujem kostolníkom, pánu organistovi, miništrantom, hasičom, mládežníckemu spevokolu a ženám, ktoré zdobili kostol – ďakujem všetkým Vám. O týždeň je Nedeľa Božieho milosrdenstva. Vo štvrtok po sv. omši budú mať prvoprijímajúce deti poučenie – prosím, aby prišli aj s rodičmi, lebo si budú rozdávať šaty na sv. prijímanie. V piatok po sv. omši je birmovné poučenie, pri ktorom budem skúšať ďalšiu časť učiva, ktoré som im vysvetľoval. Na výveske si všimnime plagát o pomoci Cirkvi v núdzi a pozvánku na národný pochod za život.

Oznamy sv. omší  22.4. - 28.4.2019

Po: o 9.00    + syn Ľubomír, rodičia Hofferoví, sestra a švagrovia

Ut:  --------

St:  o  18.00    + otec k nedožitým narodeninám

o 18.45      + Jozef Hudec

Št:  o  18.00    + Mária Slobodová, rodičia Gážioví a + z rodiny

Pia:  o 18.00   o Božie požehnanie a zdravie pre jubil. manželov Jána a Martu Kaňkových a o Božie požehnanie pre celú rodinu.

So:   o   7.00      + Peter Andel – 1. výročie

Ne :   o 8.00        o Božie požehnanie a zdravie pre Vás, mojich farníkov

o 10.30        o zdravie a Božie požehnanie pre rodinu

Myšlienka na týždeň: ,,Byť múdrym znamená byť poučiteľným.“